Здолбунівський ліцей №3 готується до Великодніх свят! Милують око і тішать своєю неповторною красою, представлені на виставці-конкурсі, авторські роботи учнів. Дякуємо за активну участь та креативність!
![](http://zd3.osvitahost.net/wp-content/uploads/2024/03/433865666_1178765650115069_500154849871987313_n.jpg)
Здолбунівський ліцей №3 готується до Великодніх свят! Милують око і тішать своєю неповторною красою, представлені на виставці-конкурсі, авторські роботи учнів. Дякуємо за активну участь та креативність!