«Lots of Socks»
21 Бер 2023
21 березня 2023 року учні та педагоги Здолбунівського ліцею 3 долучились до традиційного благодійного флешмобу «Lots of Socks», щоб підтримати та привернути увагу до людей із синдромом Дауна.
![](http://zd3.osvitahost.net/wp-content/uploads/2023/03/IMG-9f979d9a40afa3a0910a0123d512a271-V-212x300.jpg)
![](http://zd3.osvitahost.net/wp-content/uploads/2023/03/IMG-2834d7899016ae1c6467c54822a14f41-V.jpg)
21 березня 2023 року учні та педагоги Здолбунівського ліцею 3 долучились до традиційного благодійного флешмобу «Lots of Socks», щоб підтримати та привернути увагу до людей із синдромом Дауна.