Інформація про особливості реєстрації для участі в пробному ЗНО-2022

30 Гру 2021

У 2022 році кожному учасникові Пробного ЗНО буде надана можливість ознайомитися з процедурою проведення ЗНО на прикладіодного чи двох предметів, а також оцінити свої знання з усіх інших предметів ЗНО.

  1. Учасниками пробного зовнішнього незалежного оцінювання (далі – пробного тестування, пробного ЗНО, ПЗНО) є особи, які надіслали електронну заяву для його проходження та здійснили оплату.
  2. Реєстрація учасників пробногоЗНО здійснюється Львівськимрегіональнимцентром оцінювання якості освіти(далі – ЛРЦОЯО) через мережу Internet.
  3. Реєстрація триватиме з 05 січня до 22 січня 2022 року.
  4. Для реєстрації особа, яка виявила бажання взяти участь у пробному ЗНО, повинна:

Через 5 робочих днів після здійснення оплати, зайти на свою інформаційну сторінку та пересвідчитись, що платіж зараховано (статус заяви зміниться на “оплачена”, що є підтвердженням факту реєстрації).

 Пункти пробного ЗНО будуть створені, як правило, в обласних / районних центрах та / або в містах обласного значення.

Якщо в районі (місті) виявить бажання брати участь у пробному ЗНО менше ніж 31 особа, то учасникам цього району (міста) буде надано можливість проходити пробне ЗНО в іншому населеному пункті.

 Кожен зареєстрований учасник може скласти тести не більше, як із двох предметів за вибором згідно графіка: 

19 березня 2022 року:

українська мова;

українська мова та література;

   

26 березня 2022 року:

історія України;   

математика;   

математика (завдання рівня стандарт);   

фізика;   

хімія;   

біологія;   

географія;   

англійська мова;   

німецька мова;   

французька;   

іспанська мова.

 Кожному зареєстрованому учасникові також буде надана можливість перевірити свій рівень знань з усіх інших предметів.

Щоб скористатись цією можливістю потрібно буде з 19 до 21 березня (українська мова і література, українська мова) та з 26 до 28 березня (інші предмети ЗНО) зайти на свою інформаційну сторінку учасника пробного ЗНО, завантажити зошит(и) та бланк(и), виконати завдання роботи, натиснути на кнопку “результат” і перенести свої відповіді до електронного(их) бланка(ів). Результат(и) у шкалі 100-200 будуть опубліковані на цьому ж сервісі після 25 березня (українська мова і література, українська мова) та 01 квітня (інші предмети ЗНО).

 Особи, які мають потребу створення для них особливих (спеціальних) умов проходження пробного ЗНО, повинні вказати про це під час реєстрації та підтвердити цю потребу скан-копією медичної довідки форми первинної облікової документації № 086-3/о.

 Факт надходження до ЛРЦОЯО електронної заяви на участь у пробному ЗНО є підставою для опрацювання персональних даних у процесі підготовки та проведення пробного тестування відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

На головну