ЦІкава зустріч.
15 Гру 2022
На запрошення Здолбунівської міської бібліотека до учнів 9-их класів Здолбунівського ліцею №3 завітала письменниця, адвокат, психолог, громадський діяч, волонтер, автор десяти книг і мама шести власних дітей – Іванна ГОЛУБ.
Під час заходу діти мали змогу почути про професійну та літературну діяльність, познайомилися із новими виданнями письменниці , говорили про права дитини та багато іншого. Наприкінці відбулося неформатне спілкування та фотографування. Щиро дякуємо за прекрасну зустріч!
![](http://zd3.osvitahost.net/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-15_12-49-38-449-300x225.jpg)
![](http://zd3.osvitahost.net/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-15_12-47-25-156-169x300.jpg)
![](http://zd3.osvitahost.net/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-15_12-48-08-537-225x300.jpg)
![](http://zd3.osvitahost.net/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-15_12-48-09-283-300x225.jpg)