Такі навчання необхідні
24 Січ 2024
Зважаючи на події, які сьогодні відбуваються в країні, вкрай важливо навчитися володіти базовими навичками надання першої домедичної допомоги, які допоможуть врятувати чиєсь життя. Саме тому до нашого ліцею при сприянні класного керівника 11 класу Наталії ГРИПИЧ завітали фельдшери з невідкладних станів Рівненської станції екстренної медичної допомоги та медицини катастроф, які провели практичні заняття зі старшокласниками.
![](http://zd3.osvitahost.net/wp-content/uploads/2024/01/420083298_1134959007829067_6380043559475727516_n-1024x768.jpg)