« Рух- це здоров’я»
2 Бер 2023
З метою формування дбайливого ставлення до власного здоров’я , учні 5 – А класу( класний керівник Бляха А. І.) та учні 1 класу ( класний керівник Решко Т. В. ) були активними учасниками спортивного заходу « Рух- це здоров’я». Весело , із азартом та завзяттям першокласники брали участь у майстер класі нарівні із п’ятикласниками, виконували розминку. А також всі учні змагалися у комбінованих естафетах.
![](http://zd3.osvitahost.net/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-02_10-46-53-537-300x300.jpg)