Майстр-клас
9 Лют 2023
Стрітення Господнє – урочиста дата, не дарма ми всі душею так багаті. У 11 класі відбувся майстер-клас по скручуванню Стрітенських свіч із вощини, який провела директорка Міського клубу-філії ЗЦКД Катерина Верещук.
![](http://zd3.osvitahost.net/wp-content/uploads/2023/02/MyCollages-4-300x300.jpg)
Стрітення Господнє – урочиста дата, не дарма ми всі душею так багаті. У 11 класі відбувся майстер-клас по скручуванню Стрітенських свіч із вощини, який провела директорка Міського клубу-філії ЗЦКД Катерина Верещук.