Зустріч з інспектором сектору ювенальної превенції
21 Вер 2023
Ювенальний поліцейський – особлива професія. Бути психологом і вихователем, педагогом і наставником, а для деяких дітей і найріднішою людиною – головне покликання працівників ювенальної превенції.
У Здолбунівському ліцеї №3 відбулася зустріч з інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Рівненського районного управління поліції в рівненській області, капітаном поліції Вікторією Рябущиць та поліцейським офіцером Здолбунівської ТГ Романом Петренком. Під час зустрічі проведено профілактичні заходи, які спрямовані на запобігання вчиненню дітьми кримінальних і адміністративних правопорушень. Окремо пані Вікторія зупинилась на питанні забезпечення безпеки і порядку в соціумі; безпеки дорожнього руху; булінгу; насильству в сім`ї. Акцентувалась увага на питанні пов’язаному із захистом прав дітей на здобуття загальної середньої освіти.
![](http://zd3.osvitahost.net/wp-content/uploads/2023/09/IMG-2a5e1bb576b15e9fa7fd021f0ba3396f-V-1024x472.jpg)