Герої не вмирають…
27 Січ 2022
26 січня до дня пам’яті Героїв КРУТ (29 січня) працівниками Здолбунівської міської бібліотеки та учнями 8-Б класу (кл.кер. Ірина Вознейчук) було проведено історичний екскурс “Тут юнь прекрасна і свята, встелила землю вмить єдину”…
Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну. Світла пам’ять юним захисникам…
Герої не вмирають…
![](http://zd3.osvitahost.net/wp-content/uploads/2022/01/IMG-51a59a79707af7028fd9ee66b759b045-V-300x220.jpg)
![](http://zd3.osvitahost.net/wp-content/uploads/2022/01/IMG-1c0fcc950ba289500a556a8180b2efac-V-300x169.jpg)