Вічно в нашій пам`яті
24 Січ 2023
Учні 7, та 10,11 класів в рамках відзначення Дня Соборності України, вшанували пам’ять загиблих захисників України, поклавши квіти до пам’ятних знаків і місць поховань наших воїнів.
![](http://zd3.osvitahost.net/wp-content/uploads/2023/01/зображення_viber_2023-01-23_14-54-13-841-204x300.jpg)
![](http://zd3.osvitahost.net/wp-content/uploads/2023/01/зображення_viber_2023-01-23_14-54-13-921-300x225.jpg)
![](http://zd3.osvitahost.net/wp-content/uploads/2023/01/зображення_viber_2023-01-23_14-54-14-116-300x225.jpg)
Учні 7, та 10,11 класів в рамках відзначення Дня Соборності України, вшанували пам’ять загиблих захисників України, поклавши квіти до пам’ятних знаків і місць поховань наших воїнів.