Вітаємо преможця МАН.
23 Лют 2023
16 лютого тривав 3 день ІІ етапу конкурсу-захисту МАН. Для учасників у 11 секціях він уже завершився, а інші до нього будуть долучатися. Цьогоріч на розгляд було подано 633 науково-дослідницькі проєкти у 64 секціях від учнів 8-11 класів зі 136 закладів загальної середньої та фахової передвищої освіти, які представляють 36 територіальних громад Рівненщини.
Здолбунівську територіальну громаду у секції “Історичне краєзнавство” представляла учениця 10 класу Здолбунівського ліцею №3 Коружинець Олеся.
То ж вітаємо її з перемогою!!!
![](http://zd3.osvitahost.net/wp-content/uploads/2023/02/зображення_viber_2023-02-22_22-20-00-155.jpg)