Анатолій Кичинський
22 Гру 2022
Сьогодні учні 11 та 8 класів зустрілися з херсонським митцем, відомим українським письменником, художником, громадським та культурним діячем, лауреатом Шевченківської премії Анатолієм Кичинським.
![](http://zd3.osvitahost.net/wp-content/uploads/2022/12/MyCollages-1.jpg)
Сьогодні учні 11 та 8 класів зустрілися з херсонським митцем, відомим українським письменником, художником, громадським та культурним діячем, лауреатом Шевченківської премії Анатолієм Кичинським.